TOP termékek

Tanúsítvány

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

9.000 Ft feletti vásárlásnál INGYENES 40.000 Ft értékű Zalakarosi Welness utalvány! A kosárnál válaszd ki az ajándékot! Szállítás 990 Ft-tól!



Hármas ultra bogárvizsgáló

4,7 (7 vélemény)
Hármas ultra bogárvizsgáló
Hármas ultra bogárvizsgáló
Hármas ultra bogárvizsgáló
Hármas ultra bogárvizsgáló
Hármas ultra bogárvizsgáló
Hármas ultra bogárvizsgáló

Hármas ultra bogárvizsgáló

4,7 (7 vélemény)
Játszva tanulni és megismerni a körülöttünk lévő világ a legizgalmasabb formája a tanulásnak. Hármas ultra bogárvizsgáló a kis biológusoknak!
A Hármas ultra bogárvizsgáló egy pohárral, 3 nézetből használható: felülről, oldalról és alulról is megfigyelhetők a bogarak.
Felülnézetben 10 és 20x-ros nagyítású mikroszkóppal, oldalnézetben és alulnézetben 3x-ros nagyításban figyelhetők meg a begyűjtött állatkák.
A tükör törhetetlen anyagból készült. 5 éves kortól ajánlott. Vizsgálódásra föl!

Optika: 10x/20x felső mikroszkóp

Nagy lencse átmérő: 45 mm

Kis lencse átmérő: 32 mm

Nagyítás: 3x-ros

Mérete: 9x8x18 cm

Szín: zöld

Bővebben
Ajánlott korosztály :
3 éves kortól
Népszerűség :
⭐⭐⭐⭐⭐(119)
További adatok
Raktáron

Raktáron, szállítás 1-2 munkanap (GLS szállítás esetén)

Rendelhető: 2-4 munkanap

A termék jelenleg nincs raktáron. Amennyiben rendelhető és van „kosár gomb” meg tudja rendelni mert hamarosan a raktárunkban lesz (1-2 munkanap).

5 290 Ft

Részletek

Hármas ultra bogárvizsgáló


Fedezd fel a körülötted lévő világot a Navir termékeivel! A gyermeki kíváncsiság határtalan, a világ megismerésére való hajlam ott él mindannyiunkban. Olyan ismeretterjesztő játékokat kínálunk, melyek segítségével megismerheted a természetet. Bogárvizsgálók, távcsövek, szuper nagyítók, hordozható mikroszkópok és sok más érdekesség közül válogathatsz. A Navir játékai elengedhetetlen kellékei egy erdei kirándulásnak, de az otthoni tanulást is szórakoztatóvá varázsolják.

Adatok

Gyártó
Navir
EAN
8006944803501
Elsődleges nagyker
boyonex
Szinkron kikapcs
yes
Cikkszám
51788
Átlagos értékelés:
4,7
(7 vélemény)
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Megismermeteti a gyerekeket a termeszet csodaival.
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Konkrétan bogárvizsgálót/bogárnézőt kerestem 3 éves kislánynak, mert érdeklik a bogarak, és nagyon jól tudja használni, érdekesnek találja.
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Szerintem megfelelőbbek az egyszerűbb konstrukciók. Kicsit körülményes a használata élő rovarok esetén.
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Szuper játék, az ajándékozott nagyon örült neki
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Szupi : -)
Vélemény az Árukeresőről
2021.12.10
Születésnapra vásároltam felfedező kislányunknak. Beváltotta a hozzá fűzött reményt - a két kisebb testvérrel együtt tanulmányoznak mindent: ), sőt, még az iskolai környezetismeret órán is jól szerepelt. Ajánlom mindenkinek, aki szeretne értelmes, használható tudományos játékot vásárolni gyermekének.

Kiegészítő termékek